Jos Ahlers

AUTEUR
Share deze auteur
Jos Ahlers

DR. JOS AHLERS begon zijn carrière aan de Universiteit van Amsterdam. Na zijn promotie tot Doctor in de Psychologie maakte hij de overstap naar het bedrijfsleven. In zijn loopbaan als strateeg adviseerde hij talloze bedrijven en instellingen op het gebied van positionering en communicatie. Samen met René schreef hij vier bestsellers over GenZ en is een veelgevraagde spreker in Nederland en België over hoe met GenZ te dealen.

De nieuwste inzichten in hoe GenZ kiest voor zekerheid
Het is zover. GenZ stroomt in groten getale de werkvloer op. En de Z-ers gaan veranderingen teweegbrengen. Zij zullen iedereen verrassen en de wereld gaan veroveren.
September 2025
Lees meer
Download hier het gratis extra hoofdstuk van GenZ, Verlangen naar verandering!
Verschenen
Lees meer
2e
druk
Verlangen naar verandering
Voor je het weet is het zover. Niemand kan de toekomst tegenhouden. Je kunt nu alles vooraf bezien en dat is beter dan ‘achteraf bekeken’. Gen Z (geboren tussen 1995 en 2012) verlangt naar verandering en stroomt nu de werkvloer op.
Verschenen
Lees meer
And the Fourth (Industrial) Revolution
Their time will be here before you know it. Are you ready? Now you can read about it before it happens, which is better than looking back. Generation Z is growing up and will take over around 2025.
Verschenen
Lees meer
2e
druk
En de vierde (Industriële) revolutie
TIK, TIK, TIK, TIK... verlies geen tijd! Voor je het weet is het zover. Ben je er klaar voor? Je kunt nu alles vooraf bezien en dat is beter dan ‘achteraf bekeken’.
Verschenen
Lees meer
5e
druk
De nieuwe Generatie Z is aanstormende en stroomt in 2020 de werkvloer op. Jos Ahlers en René C.W. Boender beschrijven in hun spraakmakende boek de opkomst van deze onstuitbare, digitale generatie.
Verschenen
Lees meer